Меню сайту




Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


2012-2013 навчальний рік

 
 


Процюк Юрій

                                                                                                                             учень 8-Б класу

ІІІ етап (обласний)                         ІІІ місце – географія (вч. Трачук Л.Д.)

                                                             ІІІ місце – математика (вч. Залевська Г. П.)

ІІ етап (районний)

І місце – математика  (вч. Залевська Г. П.)

І місце – інформаційні технології     (вч. Ковальчук В. О.)

                                                           І місце – географія (вч. Трачук Л.Д.)

                                                                              ІІ місце –фізика (вч. Камінська М. І.)

                                                                              ІІ місце  - світова література  (вч. Горальська В. М.)



 

 

Занічковська Василина

учениця 11 класу

ІІІ місце – МАН секція хімія                   (керівник Кіричук Р. О.)

ІІ етап (районний)

                                                                          І місце – астрономія  (вч. Камінська М. І. )

                                                           І місце –хімія (вч. Кіричук Р. О.)

                                                           ІІІ місце – фізика (вч. Камінська М. І.)

                                                           І місце –біологія (вч. Садовська Л. Й.)

                                                           ІІІ місце – екологія  (вч. Садовська Л. Й.)

 

 

 



Кондратовець Владислав

                                                                                                                              учень 10 класу

ІІІ етап (обласний)         ІІ місце - інформаційні технології    (вч. Ковальчук В. О.)

 

ІІ етап (районний)          І місце – інформаційні технології   (вч. Ковальчук В. О.)

 

 

 

 


Шваєвська Катерина

учениця 9-Б

ІІ етап (районний)                                        

ІІ місце- математика (вч. Залевська Г. П. )

                                                               ІІ місце – хімія (вч. Кіричук Р. О.)

                                           ІІ місце – фізика (вч. Камінська М. І.)

 

Літературний конкурс учнівської молоді

ім. Т. Г. Шевчевка

ІІ етап (районний)      І місце (вч. Знаковська З. В.)

 ІІІ етап (обласний)      І місце (вч. Знаковська З. В.)

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Харюкова Марія       

учениця 11 класу

 

ІІІ місце – МАН секція фольклористика                       (керівник Новосад Р. А.)

ІІ етап (районний)

                                               І місце – російська мова і література  (вч. Горальська В. М.)

                                               ІІІ місце  - математика (вч. Юхимчук О. І.)

ІІ місце – економіка   (вч. Трачук Л. Д.)

ІІ місце – світова література   (вч. Горальська В. М.)

 

Конкурс МАН України у Волинській області

«Новітній інтелект України»

 

Харюкова Марія

                               учениця 11 класу

І місце – обласний етап

                               (вч. Линник М. А.)

 

 

 

 




 

Левчук Іванна

                                                                                                              учениця  10 класу

ІІІ місце – МАН секція Інтернет технології      (вч. Ковальчук В. О.)

               

ІІ етап (районний)

                                                                              ІІ місце – географія (вч. Трачук Л. Д.)  

                   ІІІ місце – інформатика      (вч. Ковальчук В. О.)

                                                                              ІІІ місце – іноземна мова      ( вч. Душко Р. С.)

                                                                              ІІІ місце – педагогіка та психологія   (вч. Левчук В. Ф.)

 




 

Фірковський Богдан

                                                                                                                             учень 11 класу

ІІ етап (районний)

 

                                                                                              І місце – інформаційні технології  (вч. Ковальчук В. О.)

 

 



 

 

Наталюк Ігор

                                                              учень 9-Б класу

 

ІІ етап (районний)

                                                                              І місце – інформаційні технології  (вч. Ковальчук В. О.)

 

 

 


Павлюк Сергій

                                                                              учень 10 класу

ІІ етап (районний)                        

                                                                              ІІ місце – фізика

                                                                                                                             (вч. Камінська М. І.)

                                                                              ІІ місце – астрономія

                                                                                                                             (вч. Камінська М. І.)

                                                                              ІІІ місце – математика

                                                                                                                             (вч. Юхимчук О. І.)



Душко Людмила

                                                                              учениця 8-Б класу

 

ІІ етап (районний)

                                                                              ІІІ місце – українська мова і література

                                                                                                                                             (вч. Смолка Л. С)

                                                                              ІІІ місце – іноземна мова

                                                                                                                                             (вч. Душко Р. С.)

 Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

 

ІІ етап (районний)   - ІІ місце

                (вч. Смолка Л. С.)

 

 



Черниш Анна-Марія

                                                                                              учениця 8-Б класу

ІІ етап (районний)                                        

ІІІ місце – біологія

                                                                                                                                             (вч. Мороз Н. Д.)

                                                                                              ІІІ місце – хімія

                                                                                                                                             (вч. Кіричук Р. О.)



Пилипчук Святослав

                                                                                                                                          

учень 9-Б класу

  ІІ етап (районний)

                                                                                              ІІ місце – трудове навчання

                                                                                                                             (вч. Шапошнік С. В.)

 



Федонець Олександр

                                                                                                                             учень 11 класу

 

ІІ етап (районний)

                                                                                              ІІІ місце – трудове навчання

                                                                                                                             (вч. Шапошнік С. В.)

 



Дунас Анастасія

                учениця 10 класу

 

Конкурс МАН України у Волинській області «Космічні фантазії»

 У номінації «Філософія та історія» - І місце (обласний етап)

 

               (вч. Камінська М. І.)



 

Стасюк Олена                                 

учениця 10 класу

 

Конкурс МАН України у Волинській області «Новітній інтелект України»

І місце – обласний етап

                               (вч. Камінська М. І.)

 

Конкурс МАН України у Волинській області «Космічні фантазії»

 

У номінації «Образотворче мистецтво» - ІІ місце (обласний етап)

                                               (вч. Бойко Г. А.)



 

 

Коровицька Ольга

                                                                                                              учениця 10 класу

 

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

 

ІІ етап (районний)   - ІІ місце

                               (вч. Знаковська З. В.)

 

 

 

 

 

 

 

 




Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.