Меню сайту




Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930


2013-2014 навчальний рік

 

 

Шваєвська Катерина (10 кл.)

Обласний  етап:

МАН (секція ветеринарія) – І місце

 

районний етап:

фізика – І місце (вчитель Камінська М.І.)

хімія – ІІ місце  (вчитель Кіричук Р.О.)

укр. мова – ІІ місце (вчитель Знаковська З.В.)

географія – ІІ місце (вчитель Трачук Л.Д.)

світ. літ. – І  місце  (вчитель Горальська В.М.)

 

Процюк Юрій (9-Б клас)

обласний етап:

географія – ІІІ місце (вчитель Трачук Л.Д.)

районний етап:

географія – І місце (вчитель Трачук Л.Д.)

інформаційні технології – І місце (вчитель Ковальчук В.О.)

фізика -   ІІ місце (вчитель Камінська М.І.)

світ літ – І місце (вчитель Горальська В. М.)

 

 

Вараніцька Анастасія (9-А клас)

обласний  етап:

рос. мова – ІІІ місце (вчитель Горальська В.М.)

районний етап

рос. мова – І місце (вчитель Горальська В.М.)

конкурс знавців української мови – ІІІ місце (вчитель Новосад Р.А

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кондратовець Владислав (11 клас)

обласний етап:

інформаційні технології – ІІІ місце (вчитель Ковальчук В.О.)

 

районний етап

інформаційні технології – І місце (вчитель Ковальчук В.О.)

 

Морозовський Павло (11 клас)

районний етап

трудове навчання – ІІ місце (вчитель Шапошнік С.В.)

 

Коровицька Ольга (11 клас)

районний етап

екологія – ІІ місце (вчитель Мороз Н.Д.)

конкурс знавців укр. мови ім. П. Яцика – ІІ місце (вчитель Знаковська З.В.)

 

 

 

 

Качан Андрій (10 клас)

районний етап

інформаційні  технології – І місце (вчитель Ковальчук В.О.)

 

 

 

 

Білик Назар (9-Б клас)

районний етап

трудове навчання – ІІІ місце

 

 

Маглей Марта ( 8 клас)

районний етап

географія – ІІ місце (вчитель Трачук Л.Д.)

 

 

Душко Людмила (9-Б клас)

районний етап

англійська мова – ІІ місце (вчитель Душко Р.С.)

 

Павлюк Сергій (11 клас)

районний етап

математика – ІІІ місце (вчитель Юхимчук О.І.)

фізкультура – ІІІ місце (вчитель Шапошнік Ю.С.)

 

 

Казмірук Сергій (9-А клас)

районний етап

інформатика – ІІІ місце (Ковальчук В.О.)

 

Сокальський Дмитро (10 клас)

обласний етап

астрономія – ІІІ місце (вчитель Камінська М.І.)

районний етап

астрономія – І місце (вчитель Камінська М.І.)

 

Тарнавська Надія (11 клас)

районний етап

біологія – ІІІ місце (вчитель Мороз Н.Д.)

 

 

Стасюк Олена (11 клас)

районний етап

фізика – ІІ місце (вчитель Камінська М.І.)

астрономія – І місце (вчитель Камінська М.І.)

 

 

 

 

 

Черниш Анна-Марія ( 9 клас)

обласний  етап

біологія – І місце (вчитель Мороз Н.Д.)

районний етап

біологія – І місце (вчитель Мороз П.В.)

хімія – ІІІ місце (вчитель Кіричук Р.О.)

Левчук Іванна ( 11 клас)

Всеукраїнський етап

Конкурс Інтел-Техно  ІV місце

обласний етап

МАН (мультимедійні технології) – ІІІ місце

районний етап

інформатика – ІІІ місце (вчитель Ковальчук В.О.)

педагогіка і психологія – ІІІ місце (вчитель Левчук В.Ф.)

 




Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.