Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


Оздоровчий табір з денним перебуванням «Джерельце»

2 червня 2014 року гостинно відчинив двері  оздоровчий табір  з денним перебуванням « Джерельце». Для багатьох батьків із різних причин такий спосіб оздоровлення дитини є єдино можливим. Далеко не кожна сім'я може відправити свою дитину на море або в дитячий санаторій. Оздоровлення ж у  таборі відпочинку, особливо завдяки підтримці відділу освіти Горохівської райдержадміністрації, стає доступним кожній сім'ї.

Наш табір називається «Джерельце» невипадково. У таборі вісім загонів, і назви своїх загонів діти придумують  самі. Фантазія тільки схвалюється. Емблеми - від звичайних на грудях чи рукаві до екзотичних галстуків... Кожен загін має девіз та пісню . Стіннівка загону також не має якогось певного зразка, але завжди пов'язана з вибраною назвою.

Кожен загін розміщується в окремому класному приміщенні, переобладнаному під ігрову кімнату. Затишок і комфорт у цих приміщеннях - це окрема гордість вихованців, бо створюється безпосередньо за їх участю.

Діти з великим бажанням працюють над іміджем свого загону. Ця робота сприяє мобілізації та згуртуванню, усвідомленню, що ви - члени однієї команди.

Із першого дня в таборі розпочинається змагання між загонами. На ранковій лінійці оголошується план заходів на день, а на денній - підбивається підсумок, нагороджуються переможці конкурсів і змагань та оголошуються завдання на наступний день. Виховна робота у  оздоровчому таборі «Джерельце» базується на розвитку дитячої ініціативи, самодіяльності, колективної творчої справи й полягає у проведенні кожного дня змістовної, цікавої, активної справи. Звичайно, що реалізація завдань змісту роботи залежить від педагогічного колективу, його виховного потенціалу та майстерності. 
Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.