Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


З 06 по 16 листопада у ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко проходила декада початкових класів.

З 06 по 16 листопада у ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко проходила декада початкових класів. У її проведенні активну участь взяли учні 1-4 класів. Відкриття  декади відбулося на загальношкільній лінійці, де учнів та всіх присутніх ознайомили із планом її проведення. План містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 1-4 класів. І вже по завершенню декади можна сказати, що сподівання учасників  на отримання позитивних емоцій справдилися.

     Перший день декади відкривала урочиста лінійка, на якій учнів познайомили з планом проведення декади. Вчитель 2- А класу Миколюк О.А.  показала відкритий урок літературного  читання. «Чи буває хліб легким?» На якому були використані нові інформаційні технології, учні показали свої вміння працювати у парах та групах.

Другий день декади – День української писемності та мови, в рамках якого був проведений конкурс малюнків на тему: «Наша мова – калинова» Більшість учнів початкових класів взяли участь у конкурсі. Першість отримали учні 1- Б класу, які підготували 18 робіт, друге місце в учнів  2-Б класу, які подали 12 робіт, а третє місце розділили учні 1-А та 4-А класів, які представили по 9 робіт. Цього ж дня відбулося засідання методичного об’єднання учителів початкової школи «Вчимося  не заради школи, а для життя». Були розглянуті і обговорені питання:

  Нові інформаційні технології в освіті.

 Використання мультимедійних засобів навчання на уроках в початкових класах.

Наступний день декади був присвячений Королеві усіх наук –  математиці.

Цього дня декади  був проведений відкритий урок математики у 1-А класі,метою якого було  розширити знання учнів, розвивати пам’ять, мислення, увагу, спостережливість, виховувати цікавість, інтерес до математики. По запалу та активності вихованців, з яким вони брали участь в уроці  було видно, що Вілінська Наталія Вікторівна  досягла своєї мети.

В цей же день  вчителем Панасюк Н.Ф. був проведений відкритий урок української мови у 2-Б класі, на якому учні простежували шлях хліба : від зернини до хлібини. Були використані на уроці мультимедійні засоби навчання, інноваційні  методи , що сприяли активізації пізнавальної активності школярів.

Четвертий день декади  пройшов під гаслом «Хто багато читає - той багато знає». Вчитель 1-Б класу Гришанович Я. Д. провела відкритий урок навчання грамоти. Школярі поринули у світ чарівної мелодії рідного слова, показали свої знання та вміння з предмета.  Діти з великим задоволенням працювали під час  уроку.

Наступного дня  учні 4-Б класу запросили на відкритий урок природознавства, який проводила Дунас Н.М. Всі четвертокласники активно працювали на уроці,відчули задоволення від результатів своєї роботи. Наталя Миколаївна використала на занятті інноваційні технології навчання, розвинула бажання пізнавати природу світу, подорожувати рідним краєм.

Цікавим виявився урок  літературного читання у 3-Б класі, який проводила Біловолова В.М. Саме з цим учителем діти подорожували по сторінках українських народних казок, показали вміння активно працювати на уроці.

Шостий день декади запросив на родинне свято  у 2-А клас «Без сім ї немає щастя на землі».

Тут були присутні і батьки, і бабусі, й дідусі. Класовод Миколюк О.А. привчає вихованців поважати всіх членів родини, що присутні і побачили.

Сьомий день  був присвячений розвитку зв язного мовлення учнів 4 класів. Були проведені відкриті уроки розвитку мовлення у 4-А класі вчителем Любарь В.М. та в 4-Б класі вчителем Зелінською О.І.Учні показали свої вміння складати твори про осінь , переказувати текст. Були використані інноваційні технології навчання, що сприяли підвищенню ефективності уроків.

І на завершення декади початкових класів 16 листопада була проведена класоводом Вілінською Н.В. відкрита година спілкування у 1-А класі «Людина починається з добра», де першокласники вчилися доброзичливо ставитися один до одного, до рідних, до інших людей. А класовод 2-Б класу Панасюк Н.Ф. запросила  на урок-свято «Рідну землю, де живем, Україною зовем». Учні прославляли рідну землю, наш працелюбний народ, демонстрували українські національні страви. Батьки та вчителі милувалися своїми юними українцями.

Урочисте закриття декади початкових класів відбулося на лінійці, під час якої були підведені підсумки, нагороджено переможців.
Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.