Меню сайту




Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


2016-2017 навчальний рік

Маглей Марта – 11 клас

Обласний рівень:

Географія – ІІІ місце (вчитель Трачук Л. Д.)

Районний рівень:

Географія – І місце (вчитель Трачук Л. Д.)

Англійська мова – ІІІ місце (вчитель Душко Р. С.)

Українська мова – ІІ місце (вчитель Новосад Р. А.)

Маник Юлія -11 клас

Обласний рівень:

Історія України – ІІ місце (вчитель Нестерук Р. А.)

Районний рівень:

Історія України – І місце  (вчитель Нестерук Р. А.)

Наталюк Ніна - 9 клас

Обласний рівень:

Фізика – ІІІ місце (вчитель Камінська М. І.)

Районний рівень:

Фізика – І місце (вчитель Камінська М. І.)

Географія – І місце (вчитель Трачук Л. Д.)

Математика – І місце (вчитель Юхимчук О. І.)

Сокальський Сергій - 11 клас

Обласний рівень:

Астрономія – ІІІ місце (вчитель Камінська М. І.)

Районний рівень:

Астрономія – І місце (вчитель Камінська М. І.)

Фізика – ІІІ місце (вчитель Камінська М. І.)

Інформаційні технології – ІІІ місце (вчитель Ковальчук В. О.)

Залевська Богдана – 5 клас

Обласний етап

Мовознавчий конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка – ІІ місце

Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика – ІІ місце

(вчитель Новосад Р. А.)

Коровицький Тарас – 8 клас

Обласний конкурс «Юних інформатиків» – ІІІ місце (вчитель Ковальчук В. О.)

Районний рівень:

Інформаційні технології – І місце (вчитель Ковальчук В. О.)

Левчук Софія – 11 клас

Районний рівень:

Екологія – ІІ місце (вчитель Мороз Н. Д)

Пилипчук Наталія – 10 клас

Районний рівень:

Екологія – ІІ місце (вчитель Мороз Н. Д.) 

Мороз Дмитро – 8 клас

Районний рівень:

Біологія – ІІ місце (вчитель Мороз П. В.)

Сопіга Анастасія – 9 клас

Районний рівень:

Історія України – ІІ місце (вчитель Нестерук Р. А.)

Фірковський Дмитро – 11 клас

Районний рівень:

Хімія – ІІ місце (вчитель Кіричук Р. О.)

Технології – ІІІ місце (вчитель Шапошнік С. В.)

Данилюк Юрій – 9 клас

Районний рівень:

Інформаційні технології – ІІ місце (вчитель Ковальчук В. О.)

Сапіжук Іван - 9 клас

Районний рівень:

Технології – ІІ місце (вчитель Шапошнік С. В.)

Колодницький Ілля - 10 клас

Районний рівень:

Інформаційні технології – ІІІ місце (вчитель Ковальчук В. О.)

Метельська Ольга – 8 клас

Районний рівень:

Математика – ІІІ місце (вчитель Власюк Ю. В.)

Кобилінська Ольга 10 клас

Районний рівень:

Історія України – ІІІ місце (вчитель Нестерук Р. А.)

Мойсеєва Вікторія – 10 клас

Районний рівень:

Англійська Мова – ІІІ місце (вчитель Душко Р. С.)

Кобилінський Дмитро – 8 клас

Районний рівень:

Хімія – ІІІ місце (вчитель Кіричук Р. О.)

 




Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.




Сайт вчителя історії  Миколюк О.А.