Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Кафедра художньо-естетичних дисциплін та фізичної культури

 
Галабуз Галина Миколаївна – керівник кафедри, вчитель музичного мистецтва та художньої культури. Освіта вища, стаж роботи – 28 роки, спеціаліст вищої категорії. Працює над проблемою: «Формування національної культури, естетичної активності та творчого самовираження учнів у сучасному полікультурному просторі". Педагогічне кредо: «Музика і діти – прекрасне поєднання, моє покликання, моє зачарування».

 Місюра Вікторія Вікторівна– вчитель образотворчого мистецтва, майстер народної творчості. Її роботи та роботи її учнів були представлені на районних та обласних  виставках народних умільців.Освіта вища, стаж роботи -3 років, спеціаліст ІІ категорії. Працює над проблемою: «Розвиток художньо-естетичного світогляду та творчих здібностей учнів засобами сучасного мистецтва».

Шапошнік Сергій Васильович – вчитель трудового навчання та основ здоров’я. Освіта вища, стаж роботи – 40 років, спеціаліст вищої категорії. Головним завданням у своїй роботі вважає виховання працелюбної, фізично- та морально здорової особистості. Працює над проблемою: «Підвищення якості і результативності знань на основі формування предметних компетентностей і особистісного самовдосконалення учнів».

 

Шапошнік Юрій Сергійович – вчитель фізичного виховання. Освіта вища, стаж роботи – 14 років, спеціаліст І категорії. Кредо: «Не можна перетворювати спорт зі способу фізичного виховання у спосіб боротьби за особистий успіх, не можна ділити дітей на здібних і нездар до спорту». Вчитель працює над проблемою: «Самостійні заняття фізичними впрвами як основа зміцнення здоровя і шлях до самовдосконалення в інноваційному просторі».

 

 

Панасюк Петро Петрович – вчитель фізичного виховання, захисту Вітчизни. Освіта вища, стаж роботи – 24 роки, спеціаліст  вищої категорії. Педагогічне кредо: «Рух і спорт не мають віку й статі, вони – здоров’я й радість у житті». Вчитель працює над проблемою: "Розвиток фізичної культури особистості та готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій та Захисту Вітчизни". Улюблений вислів – слова В. О. Сухомлинського: «Спорт стає засобом виховання тільки тоді, коли він – улюблене заняття кожної людини».

 

 

Сайти 
вчителів
 школи


Персональний сайт вчителя біології Мороза П. В.


Персональний сайт вчителя математики Юхимчук О. І


Персональний сайт вчителя фізики Камінської М. І.
Персональний сайт вчителя української мови та літератури Новосад Р. А.


Персональний сайт вчителя української мови та літератури Смолки Л. С.

Персональний сайт вчителя початкових класів Любарь В. М.


Персональний сайт вчителя початкових класів Панасюк Н. Ф


Персональний сайт вчителя історії  Миколюк О. А.                               Персональний сайт вчителя музичного мистецтва Галабуз Г.М.