Меню сайту
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930


Кафедра художньо-естетичних дисциплін та фізичної культури

 
Галабуз Галина Миколаївна – керівник кафедри, вчитель музичного мистецтва та художньої культури, інтегрованого курсу "Мистецтво". Освіта вища,спеціаліст вищої категорії,вчитель-методист. Працює над проблемою: «Формування ціннісного ставлення до національної та світової культурної спадщини,прагнення збереження та збагачення її". Педагогічне кредо: «Музика і діти – прекрасне поєднання, моє покликання, моє зачарування».
 

Бойко Ганна Анатоліївна – вчитель образотворчого мистецтва та трудового навчання. Освіта вища, спеціаліст ІІ категорії. Працює над проблемою: «Формування творчих здібностей учнів під час сприймання навколишнього світу і художньо-практичній діяльності».

Шапошнік Сергій Васильович – вчитель трудового навчання та основ здоров’я. Освіта вища, спеціаліст вищої категорії. Головним завданням у своїй роботі вважає виховання працелюбної, фізично- та морально здорової особистості. Працює над проблемою: «Підвищення якості і результативності знань на основі формування предметних компетентностей і особистісного самовдосконалення учнів».

 

Шапошнік Юрій Сергійович – вчитель фізичного виховання. Освіта вища, спеціаліст І категорії. Кредо: «Не можна перетворювати спорт зі способу фізичного виховання у спосіб боротьби за особистий успіх, не можна ділити дітей на здібних і нездар до спорту». Вчитель працює над проблемою: «Самостійні заняття фізичними вправами як основа зміцнення здоровя і шлях до самовдосконалення в інноваційному просторі».

 

 

Панасюк Петро Петрович – вчитель фізичного виховання, захисту Вітчизни. Освіта вища, спеціаліст  вищої категорії. Педагогічне кредо: «Рух і спорт не мають віку й статі, вони – здоров’я й радість у житті». Вчитель працює над проблемою: "Розвиток фізичної культури особистості та готовності до дій в умовах надзвичайних ситуацій та Захисту Вітчизни". Улюблений вислів – слова В. О. Сухомлинського: «Спорт стає засобом виховання тільки тоді, коли він – улюблене заняття кожної людини».

 

 
Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.