Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


Вечір-конкурс «Лицарський турнір ввічливості»

               В середні віки лицарями називали відважних, сміливих, мужніх воїнів, які носили важку зброю (лати, шолом, кольчугу). Були озброєні списом і мечем. Щоб стати лицарем, потрібно було пройти спеціальну підготовку. Хлопців навчали їздити верхи, стріляти з лука, метати спис, володіти мечем. Крім військових наук, їх привчали дотримуватись даного слова, бути ввічливими і тактовними, виручати один одного, захищати слабшого, скривдженого, шляхетно ставитися до жінок. І хоча тепер лицарська епоха закінчилась не слід забувати про них, а намагатися бути такими ж мужніми, сміливими, ввічливими і тактовними. 

            Саме для цього 24 жовтня був проведений вечір-конкурс «Лицарський турнір ввічливості», організаторами якого були учні 8-Бкласу. Ведучі Анна-Марія Черниш, Міша Ткачук, Люда Душко і Назар Білик. 

            У конкурсі брали участь дві команди. В першій: Залевська Марійка, Зімоха Юля, Юрчук Влад, Видринський Руслан, Хом’як Славік та в другій:Процюк Юра, Вараніцька Настя, Мирончук Зіновія, Пилипчук Святослав, Бойко Андрій.


Судили команди вчителі та учні 11 класу.


Проводилися конкурси «Розминка», «Хто скаже найбільше чарівних слів?», «Від теорії до практики», «Лицарі схрестили шпаги» 


За висновками журі перемогла дружба, а за активну участь у конкурсах нагородили Вараніцьку Настю, Бойко Андрія, Залевську Марійку, Прцюка Юру та Пилипчука Святослава.Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.