Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


Семінар мова

Тихо й  недовірливо цього року народжується весна. Удень яскраві сонячні промені щедро зігрівають кожну бруньку, а вночі холодним подихом морозить весняні струмочки зима. Та незабаром славне містечко Берестечко наповниться ароматом цвіту, бо й тут, як у Шевченка, «садок вишневий коло хати». А поки що цей садок квітував лише на уроці Лесі Степанівни Смолки, бо саме цією поезією вона розпочала семінарське заняття «Т. Шевченко і Волинь» для вчителів Горохівщини.


Гості ЗОШ І-ІІІ ст. м. Берестечко – учителі української мови та літератури - відзначили глибокі дослідження, проведені групою «Істориків» 8-Б класу. Учні звернули увагу на факти з біографії Т. Шевченка, які засвідчили, що Кобзар дійсно відвідав Волинь. «Літературознавці» досліджували твори славного сина України і доводили на основі поезій, що Шевченко побував на полі Берестецької битви і, можливо, пішки подолав криваві «чотири милі», вкриті кістьми «славних запорожців». Читці підготували  поетичний віночок улюблених творів Кобзаря. Багато матеріалу зібрали «Картографії» і презентували його учасникам семінару: репродукції малюнків та ікону Святого Миколая, реставровані Шевченком, а також карти, таблиці, узагальнюючі схеми, складені учнями.


На завершення прозвучали поезії Лесі Степанівни та її учня Юрія Процюка.

Продовженням нестандартного уроку літератури рідного краю була презентація збірочки вчителя української мови  та літератури М.А. Линника «Діалог з незнаним другом». Автор прочитав кілька поезій, які викликали захоплення і жвавий відгук гостей. 
Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.