Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


Проведення Дня ЦО в ЗОШ І-ІІІ ступеня м. Берестечко

          Проведення Дня ЦО в ЗОШ І-ІІІ ступеня м. Берестечко

 

     Традиційно з року в рік в усіх навчальних закладах Горохівського району у квітні місяці проходить день ЦО – цивільної оборони. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня м. Берестечко не є виключенням. Розуміючи усю  серйозність сучасної екологічної ситуації – наявності передумов для техногенних та природних катастроф, нещасних випадків, які трапляються через необережність людей, - адміністрація та педколектив школи з усією відповідальністю ставляться до проведення загальношкільних заходів, присвячених питанням із надзвичайних ситуацій. Мета залучення дітей до таких заходів: дати інформацію про поведінку в екстремальній ситуації – цього разу відпрацьовували дії під час виникнення пожежі ( в школі чи вдома), роз’яснити та продемонструвати на практиці, як важливо дотримуватися загальних правил поведінки під час евакуації з приміщення, уважно слухати накази вчителя, не піддаватися паніці, координувати дії та зберігати спокій.


     Навчальний день 18 квітня почався із загальношкільної лінійки, присвяченої Дню ЦО. Із важливою інформацією щодо проведення заходів цього дня до учнів звернулися начальник ЦО школи – директор школи

Н.Д. Мороз, начальник штабу ЦО Н.М. Дунас. Протягом дня в усіх класах школи відбулися виховні заходи на тему: «Правила поведінки і дії під час виникнення пожежі».

     Досить цікаво вона пройшла у 1-А класі, адже в гості завітав тато Наталки Пашнюк – начальник ДПРП-22 ДПРЧ – 9 ТУ МНС у Волинській області        І.М. Пашнюк. Він цікаво і доступно розповів дітям про відповідальність професії пожежника і переконав першокласників, що у випадку  небезпеки дуже важливо не панікувати і виконувати вказівки вчителів.

      Також для учнів 10 та 11 класів була проведена ЦО-естафета з практичних навичок дій та поведінки у надзвичайних ситуаціях. Комбіновану естафету з елементами нормативів ЦО (надягання протигазу) було організовано для учнів 5,6-х класів.

      Загальну актуальну інформацію з теми дня можна було отримати зі спецвипусків шкільних бюлетенів, підготовлених учнями 5-11 класів «Надзвичайні ситуації природного та техногенного характеру».

      Шкільні уроки йшли за традиційним розкладом, та все ж таки малеча – першокласники, для якої така шкільна подія, як День ЦО, відбулася вперше, подекуди запитували один в одного, коли ж прозвучить цей таємничий сигнал ЦО «Увага всім!», про який так серйозно попереджала директор школи. Майже наприкінці дня сигнал пролунав, почалася загальна евакуація дітей. Завдяки правильній організації з боку адміністрації школи – штабу ЦО, скоординованим діям групи охорони громадського порядку та відсутності паніки усіх учнів школи було успішно евакуйовано з приміщення школи.

       За кілька хвилин прибули працівники ДПРП-22 ДПРЧ-9 ТУ МНС у Волинській області м. Берестечко на чолі з І.М. Пашнюком, який провів з учнями змістовну бесіду, а також продемонстрував їм роботу пожежної команди в дії. Усі охочі мали можливість приміряти рятувальний желет і каску пожежника.

       Під час тренування учні та всі працівники школи набули практичних навичок поведінки  під час надзвичайних ситуацій. Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.