Меню сайту
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Головна » 2017 » Травень » 16 » День цивільного захисту у школі.
08:55
День цивільного захисту у школі.

13 квітня 2017 року в нашій школі пройшов "День цивільного захисту". З метою практичної перевірки готовності школи до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, була здійснена евакуація учнів, учителів та працівників навчального закладу. Також були організовані та проведені заходи з пропаганди ЦЗ та питань забезпечення безпеки життєдіяльності людини. У школі були обладнані стенди, поновлений куточок ЦЗ. У день проведення Дня ЦЗ , до початку занять з педагогічним колективом та персоналом школи відпрацьовувалися питання оповіщення і збору, уточнювалися та доводилися до виконавців дії при виникненні НС відповідно до плану, а також проводилася перевірка готовності формувань до дій за призначенням. На інформаційному стенді школи було вивішено графік проведення Дня ЦЗ. Вчителі по класах довели інформацію про заходи, що проводитимуться у цей день в навчальному закладі, і ступінь участі в них учнів. Відбулася зустріч з провідними фахівцями пожежної частини м.Берестечко на тему «Вибухонебезпечні предмети» та практичні заняття «Практичні навички тушіння вогню», бесіди, відкриті заходи з ЦЗ, перегляд відеофільмів.

Головною умовою успішного проведення Дня ЦЗ була його насиченість практичними заходами, які викликали жвавий інтерес в учнів. Для школярів було проведено рольові ігри та змагання, до програми яких включалося від однієї до декількох вправ, тренування, відпрацювання дій за сигналами оповіщення при надзвичайній ситуації по класах. У цей день використовувалися міжпредметні зв'язки для поглибленого вивчення факторів, що призводять до НС (фізика, хімія, астрономія, географія, біологія), гуманітарні предмети (обговорення художніх, історичних творів, у яких висвітлюється тематика надзвичайних ситуацій). До проведення «Дня ЦЗ» залучались: педагогічний склад і технічний персонал навчального закладу; керівний склад ЦЗ; особовий склад формувань ЦЗ; учні 1-11 класів. Поставлені навчальні питання та заплановані заходи відпрацьовані в повному обсязі згідно плану проведення «Дня ЦЗ».

Переглядів: 71 | Додав: kova | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сайти 
вчителів
 школи


Персональний сайт вчителя біології Мороза П. В.


Персональний сайт вчителя математики Юхимчук О. І


Персональний сайт вчителя фізики Камінської М. І.
Персональний сайт вчителя української мови та літератури Новосад Р. А.


Персональний сайт вчителя української мови та літератури Смолки Л. С.

Персональний сайт вчителя початкових класів Любарь В. М.


Персональний сайт вчителя початкових класів Панасюк Н. Ф


Персональний сайт вчителя історії  Миколюк О. А.                               Персональний сайт вчителя музичного мистецтва Галабуз Г.М.