Меню сайту
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30


Головна » 2018 » Квітень » 26 » Батьківські збори з батьками майбутніх першокласників.
14:53
Батьківські збори з батьками майбутніх першокласників.

     12 квітня 2018 року в школі були проведені перші організаційні батьківські збори для батьків майбутніх першокласників 2018/2019 навчального року. У ході зборів були розглянуті питання про особливості організації освітнього процесу учнів першого класу.

     Перед батьками виступила директор школи Мороз Надія Дмитрівна, яка наголосила на тому, що вступ дитини до школи - це перехід до нового способу життя і умов діяльності, це перехід до нового положення в суспільстві, нових взаємовідносин з однолітками і дорослими. Підготовка до школи - процес багатоплановий. Його треба починати якомога раніше. І не тільки на спеціальних заняттях, але і в самостійній діяльності дітей - в іграх, в праці, спілкуванні з дорослими і однолітками. Надія Дмитрівна проінформувала батьків про умови зарахування дітей до перших класів, ознайомила із Статутом школи і представила батькам учителів, які навчатимуть першокласників, це – Миколюк Оксана Анатоліївна ( 1-А клас) та Панасюк Наталія Фадеївна (1-Б клас).

     Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Дунас Наталія Миколаївна ознайомила батьків з особливостями навчання в « Новій українській школі » та повідомила, що в школі створенні комфортні умови для навчання та виховання учнів. Наталія Миколаївна наголосила на тому, що шкільне дитинство від самого початку вимагає від дитини іншої позиції — вона стає школярем, учнем. Це - її перша соціальна роль. Початок навчання дитини у 1-му класі – це дуже відповідальний і досить складний період у житті дитини. Деякі батьки під готовністю до школи розуміють тільки вміння дитини читати, рахувати. Читання і рахунок - це учбові вміння, які дитина набуває в ході навчання. Безумовно, це добре, чудово і, звичайно, полегшить йому навчання у 1 класі, але це не найважливіше.

      В.Ф. Левчук , практичний психолог освітнього закладу звернула увагу батьків на те, що вступ дитини до школи - це завжди переломний момент у житті дитини, незалежно від того, в якому віці вона приходить у перший клас. Змінюється місце дитини в системі суспільних відносин, це перехід до нового способу життя і умов діяльності, це перехід до нового положення в суспільстві, до нових взаємин з однолітками і дорослими. Дуже важливо, щоб дитина була готовою до цих змін, була готова до навчання в школі. Валентина Федорівна наголосила на тому, що важливіше на даному етапі психологічна готовність дитини до шкільного навчання. Чим вище рівень психологічної готовності дитини до шкільного навчання, тим вона швидше і без праці пристосовується до нових умов, що немало важливо для успішного навчання.

«Бути готовим до школи - не означає вміти читати, писати і рахувати.
Бути готовим до школи - означає бути готовим всьому цьому навчитися».
Венгер Л.А.

Переглядів: 302 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.