Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


Головна » 2018 » Жовтень » 31 » Участь у проекті «Healthy School». Оформлення шкільного подвір’я.
09:12
Участь у проекті «Healthy School». Оформлення шкільного подвір’я.

Людина та природа - поняття взаємопов'язані та взаємозалежні, адже людство існуватиме доти, доки існуватиме природне середовище

      Створюючи загрозу природі, ми загрожуємо самим собі. В. Сухомлинський писав із цього приводу: «Поняття «природа» - єдине ціле. У цьому своя гармонія та постійність, взаємозв'язки та залежності; вона - джерело буття й суть буття, вона єдина й нерозривна з людиною. Кожний з нас - природа, що стала людиною. Людина доти могутня й непереможна, доки вірна законам природи - пізнаним і непізнаним, не нею встановленим... Активно впливати на природу, але залишатись її сином, бути вінцем її творіння та володарем її сил, по-синівському бережливо ставитись до неї - ось яку позицію нам треба займати у процесі взаємодії з природою...».

      Настав час керуватись у наших діях правилами екологічного гуманізму, основна ідея якого: людина є лише часткою Природи, із законами та силами яких вона повинна рахуватись. Це світорозуміння, яке включає в себе свідоме ставлення до всього сущого, і його активний захист.

      Екологічне виховання у школі розпочинається ще з молодшого шкільного віку. Спочатку діти вчаться помічати прекрасне та незвичне навколо себе, робити довкілля чистішим. У середніх і старших класах метою такого виховання є усвідомлення учнями масштабів екологічної кризи, знання й розуміння причин і наслідків негативного впливу людства на природне середовище, формування нового типу мислення, вироблення нових ідей зі збереження довкілля, посильна практична діяльність, спрямована на виявлення нагальних проблем і покращення стану природного середовища.

     Виховна ефективність екологічної діяльності зростає за тієї умови, коли учні є не лише виконавцями, а й її організаторами. Саме тому школярі беруть участь у різноманітних проектах, одним з яких є “HEALTHY SCHOOL”, адже від стану екології залежить і наше здоров’я в цілому. Тому, учні разом з вчителями англійської мови долучилися до підтримки збереження дерев на території школи. Діти оформили шкільне подвіря закликами про гуманне ставлення до навколишнього середовища і нагадали, що саме дерева постачають кисень.

Переглядів: 197 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.