Меню сайту
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031


Головна » 2019 » Травень » 3 » День Землі.
10:55
День Землі.

      22 квітня – відзначається Всесвітній день Землі. Це своєрідне свято об’єднує жителів усієї планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження природних ресурсів, якими наділила нас природа.
Спочатку День Землі відзначався у березні – у день рівнодення, коли природа прокидається і все навколо наповнюється життям. Проте згодом відзначення доповнено ще й датою у квітні. Від першого такого Дня – у 1970 році – до традиції приєдналися понад 20 млн. людей у різних країнах світу.
Понад 200 млн. людей зі 141 країни взяли участь в заходах у 1990 році. Тоді свято отримує нове значення і з ним нову назву – Марш Парків, оскільки крім природоохоронних заходів здійснювався збір коштів на підтримку заповідних природних територій і основна увага приділялася національним паркам.
У 1997 році Марш парків охоплює майже всю територію колишнього СРСР. Різноманітні заходи здійснюються з метою залучення громадян до участі у природоохоронній діяльності. Україна також приєдналася до ініціативи і щорічно підтримує традицію.

      Всесвітні свята, безперечно, мають глобальне значення, оскільки їх відзначають у всьому світі незалежно від громадянства, національності і релігійних уподобань. Унікальність цих подій полягає у тому, що кожна людина може стати учасником міжнародного святкування, зробити свій внесок у розвиток світової цивілізації. З метою забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля, поєднання зусиль державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств, установ, широких верств населення у вирішенні екологічних завдань, відродження традицій українського народу щодо шанобливого ставлення до навколишнього природного середовища в країні щорічно у квітні – травні впродовж місяця поводяться заходи з озеленення та благоустрою територій. Екологи закликають просувати використання інноваційних, екологічно чистих й енергоефективних технологій; впроваджувати енергетичні стратегії, засновані на використанні місцевих відновлюваних джерел енергії; забезпечити фінансові стимули для прискорення розвитку «зеленої енергетики».

      У школі був проведений яскравий і корисний захід – День Землі з метою спонукати дітей бути уважнішим до тендітного і вразливого довкілля планети Земля. чні школи зробили свій маленький внесок. Вони виготовили листівки, плакати, буклети і розповсюдили їх на своїх вулицях, зібрали макулатуру, принесли квіти і деревця для посадки на клумбах і в шкільному дендропарку. На годинах спілкування велась розмова про економію електроенергії, води, газу, зверталась увага і на необхідність чистоти і порядку в школі. Також закликали докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.

 

Переглядів: 120 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Сайти 

вчителів
 школи

Сайт вчителя початкових класів Любарь В.М.